Anasayfa / Temizlik Şirketi Hizmetleri / Ankara Villa Temizliği

Ankara Villa Temizliği

Profesyonel Villa Temizliği

Villa temizliği; yazlık bölgelerde ya da kent dışında, bahçe içerisinde, genellikle birkaç katlı gösterişli konutlar olan villaların temizliğidir. Duvarlar, camlar, kapılar, yerler, döşemeler evin tüm bölümlerinin temizlenmesidir.

Villalar oldukça büyük mekânlardır. Katlı yapılardır. İçinde çok fazla oda ve bölüm bulunmaktadır. Odaların büyüklükleri de oldukça fazladır.

Villa temizliği uzun zaman alabilecek ev temizliğidir. Büyükleri nedeniyle detaylı ve ince temizlik normal evlere nazaran çok daha fazla zaman almaktadır. Kişisel ve tecrübesiz temizlik açısından çok zorludur. Profesyonel alanında uzman temizlik ekipleri tarafından yapılmalıdır. Temizlik şirketleri ekipleri villa büyüklüğü, oda sayısı, banyo mutfak sayısı fark etmeksizin temizliği bir günde tamamlamaktadır.

Villa Temizliği Nasıl Yapılır?

Villa temizliği oldukça zordur. Villalar büyük yapılar olduğu için temizlenmesi gereken alanlar da fazladır. Temizliğe öncelikle kullanımı en az olan odalardan başlanmalıdır. Odalar temizlenirken kullanılacak temizlik malzemeleri ve ekipmanları ayarlanmalıdır. Buharlı temizleyiciler, ıslak kuru vakumlu temizlik cihazları, ince toz alıcı cihazlar kullanılmalıdır.

Odalardan sonra mutfak temizlenmelidir. Seramik alanlar ve cam alanlar öncelikli halde tutulmalıdır. Derz araları temizlenmelidir. Parlatılmalıdır. Aspiratör, fırın gibi yağlanma olabilecek bölümler yağ çözücü özel temizleyicilerle temizlenmelidir.

Lavabo ve banyolar özel temizleyicilerle temizlenmelidir. Yüzeyler parlatılmalıdır. Fayans bulunan alanların derzleri temizlenmelidir. Temizlikte ıslak kuru moplar kullanılmalıdır.

Villa Bahçe Temizliği

Villa temizliği hizmetlerinde bahçe temizliği de oldukça önemlidir. Villalar bahçeli mekanlardır. Temizlik hizmetlerine bahçeler de dahil edilmelidir.

Bahçe temizliği için öncelikle bahçede bulunan yapraklar toplanmalıdır. Seramik kısımlar varsa seramikler temizlenmelidir. Bahçelerin her bölümü temizlenmelidir. Çardak ve sandalyeler varsa temizlikleri yapılmalıdır. Havuz kenarları temizlenmelidir.

Villa temizliği hizmetlerine havuz temizliği isteğe göre dahil edilmektedir. Havuz temizliği için özel çalışma gerekmektedir. Havuz yüzeyinin temizlenmesi dezenfekte işlemleri uzmanlık gerektirmektedir. Temizlik şirketleri uzman kadroları ile havuz temizliği hizmeti de vermektedir.

Villa Temizliği Fiyatları

Villa temizliği fiyatları temizlik hizmeti içeriklerine göre değişiklikler göstermektedir. temizlikte kullanılan temizlik cihazları temizlik kapsamı ve temizlik deterjanlarının özellikleri fiyattaki değişimlere neden olmaktadır. Havuz temizliği eklendiğinde de fiyat aralığı değişmektedir.

Villa temizliği fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.Ankara Villa Temizliği İşlerimizYazar

Doğukan Gümüşsoy

Dinamiksoft Kurucu Ortağı & Dijital Pazarlama Uzmanı

Lisans eğitimini bilgisayar mühendisliği bölümünde tamamladıktan sonra Dinamiksoft 'da kurucu ortak ve dijital pazarlama uzmanı olarak çalışmaktadır.Paylaş

Sayfamızı faydalı bulduysanız sosyal medya adreslerinizde paylaşarak daha fazla kişinin doğru içeriğe ulaşmasını sağlayabilirsiniz.Yorumlar (0)Yorum Yapın

Bize Sorun


Son Paylaşımlar