Anasayfa / Temizlik Şirketi Hizmetleri / Ankara Ofis Temizliği

Ankara Ofis Temizliği

Ofis Temizliği Hizmeti

Ofis temizliği; çalışma alanlarının, iş yerlerinin temizlenmesidir. Günün en büyük kısmı iş yerleri ve ofislerde geçmektedir. Ofislerin temizliği, hijyeni sağlanmalıdır. Ofis temizliği için temizlik çalışanlarına ihtiyaç duyulmaktadır. Bu çalışanların sunduğu temizlik hizmetine ofis temizliği hizmeti denir.

Ofis temizliği hizmeti için uzman temizlikçilere ihtiyaç duyulur. Çok sık kullanıldığı için evlerden sonra temizliğe en fazla ihtiyaç duyulan yer ofislerdir. Kalabalık çalışma zorunluluğu da olabilmektedir. Bu durum da temizlik ihtiyacının fazla olmasına neden olmaktadır. Ofis temizliği düzenli yapılmalıdır. Dağınıklık ve hijyenik ortam hem insan sağlığını olumsuz etkilemekte hem de çalışma verimini düşürmektedir. Bu olumsuzlukların ortadan kaldırılması için düzenli temizlik hizmeti almak şarttır.

Ofis Temizliği Nasıl Yapılır?

Ofis temizliği işleri; her hafta sonu düzenli olarak yapılan genel temizlik, ayda bir olmak üzere düzenli olarak cam silme, her gün mesai sonrası birkaç saat sürecek olan temizlik, gün içerisinde ofis ve ortak kullanım alanlarında temizlik, silme süpürme dağınıklık toplama gibi işlerdir.

Ofis temizliği; gün içerisinde yapılacak işler, gün sonu yapılması gereken işler, günlük yapılması gereken işler, aylık yapılması gereken işler olarak gruplandırılmaktadır. Her mesai sonrası etraf temizlenmelidir. Gün içerinde ortak alanlar temiz duruma getirilmelidir. Camlar, kapılar, dolap içleri temizliği gibi detaylı temizlik ayda bir kez yapılmalıdır. Temizlik işleri için temizlik şirketlerinden yardım alınmalıdır. Anti bakteriyel temizlik ürünleri ve dezenfekte edecek temizlik malzemeleri ile temizlik yapılması sağlanmalıdır.

Ofis Temizliği Ücreti

Ofis temizliği ücreti temizlik hizmeti kapsamlarına göre belirlenmektedir. Ücret ve fiyat bilgisi için temizlik talepleri değerlendirilmektedir. Günlük, aylık temizliklere ek dezenfektasyon da yapılmaktadır. Kullanılan temizlik malzemeleri ve temizlik cihazları da fiyat aralığında farklılıklar oluşmasına neden olmaktadır.

Temizlik için buharlı temizlik makineleri, ulv sisleme yöntemi ile dezenfekte etme, vakumla ofis eşyalarının temizlenmesi, halıların temizliği, yerinde halı yıkama hizmeti gibi farklı uygulamalar da fiyatlarda farklılıklar oluşturmaktadır.

Ofis temizliği ücreti hakkında detaylı bilgi almak, modern cihazlar ile derinlemesine temizlik hizmetlerinden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.Ankara Ofis Temizliği İşlerimizYazar

Doğukan Gümüşsoy

Dinamiksoft Kurucu Ortağı & Dijital Pazarlama Uzmanı

Lisans eğitimini bilgisayar mühendisliği bölümünde tamamladıktan sonra Dinamiksoft 'da kurucu ortak ve dijital pazarlama uzmanı olarak çalışmaktadır.Paylaş

Sayfamızı faydalı bulduysanız sosyal medya adreslerinizde paylaşarak daha fazla kişinin doğru içeriğe ulaşmasını sağlayabilirsiniz.Yorumlar (0)Yorum Yapın

Bize Sorun


Son Paylaşımlar