Anasayfa / Halı Yıkama Hizmetleri / Ankara Duvardan Duvara Halı Yıkama

Ankara Duvardan Duvara Halı Yıkama

Duvardan Duvara Halı Yıkama Hizmetleri

Duvardan duvara halı yıkama; yerinde halı yıkama sistemidir. Halı çeşitlerinden en çok kullanılanı duvardan duvara halıdır. Halının tüm zemini kapladığı halı türüdür. Özellikle geniş alanlarda kullanılan bu halı türünün en çok kullanıldığı yerler; oteller, eğitim merkezleri, camiler, ibadethaneler, kongre merkezleri, toplantı merkezleri ve sinemalardır.

Duvardan duvara halıların tercih edilme sebebi kullanışlı olmasıdır. Kir tutmadığı düşünülen bu halıların düzenli temizliği oldukça önemlidir.

Duvardan duvara halı yıkama büyük mekanların halılarının temizliğinde kullanılan yöntemdir. Yerinde halı yıkama, iş yerleri, ibadethaneler ve eğitim merkezleri gibi kalabalık alanlarda kullanılan halıların temizlenme işlemi olduğu için oldukça titizlikle yapılmalıdır. Doğru teknik yöntem ve malzeme ile insan sağlığına zarar vermeden yıkama işlemleri gerçekleştirilmelidir.

Duvardan Duvara Halı Yıkama Nasıl Yapılır?

Duvardan duvara halı yıkama oldukça önemli bir iştir. Özellikle çocukların bulunduğu eğitim merkezlerinde yer alan halıların temizliğinde kullanılacak malzemeler oldukça özenli seçilmelidir. Aynı şekilde cami zeminlerinde kullanılan yerinde halı yıkama malzemeleri de seçilirken insan sağlığına olumsuz etkileri olabilecek kimyasallardan uzak durulmalıdır.

Duvardan duvara halı yıkama işlemi kullanılan zemin halısına zarar vermeyecek özelliklerde tasarlanan halı yıkama makineleri ile yapılmaktadır. Bu makinelerin özel temizleyicileri mevcuttur. Temizleyiciler ağır kimyasallardan oluşmayan, anti bakteriyel ve leke çıkarıcı deterjanlardır. Deterjanlar halı yüzeyine zarar vermeden derinlemesine hijyeni gerçekleştirmektedir. Yerinde halı yıkama hizmetleri özel makinelere sahip uzman temizlik şirketleri tarafından yapılabilmektedir.

Duvardan Duvara Halı Yıkama Firması Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • ⇒ İlk olarak halı yıkama firmasının önceki işlemleri ve referansları incelenmelidir.
  • Duvardan duvara halı yıkama tecrübesi olan temizlik şirketleri ile iletişime geçilmelidir.
  • ⇒ Temizlik için kullanılacak yıkama makinelerinin son teknoloji makineler olmasına dikkat edilmelidir.
  • ⇒ Anti bakteriyel yıkama işlemi yapan şirketler tercih edilmelidir.
  • ⇒ Kullanılacak deterjanın ağır kimyasallar içermemesine dikkat edilmelidir.
  • ⇒ Halı türüne uygun temizleyicilerin kullanılmasına ve halı yapısının bozulmamasına dikkat edilmelidir. Seçilen firmanın kullandığı ürünler incelenmelidir.
  • ⇒ Derinlemesine temizlik yapan, lekeleri çıkaracak sisteme sahip olan ama aynı zamanda en ekonomik halı yıkama fiyatı veren temizlik şirketi seçilmelidir.Ankara Duvardan Duvara Halı Yıkama İşlerimizYazar

Doğukan Gümüşsoy

Dinamiksoft Kurucu Ortağı & Dijital Pazarlama Uzmanı

Lisans eğitimini bilgisayar mühendisliği bölümünde tamamladıktan sonra Dinamiksoft 'da kurucu ortak ve dijital pazarlama uzmanı olarak çalışmaktadır.Paylaş

Sayfamızı faydalı bulduysanız sosyal medya adreslerinizde paylaşarak daha fazla kişinin doğru içeriğe ulaşmasını sağlayabilirsiniz.Yorumlar (0)Yorum Yapın

Bize Sorun


Son Paylaşımlar